ЛЕНТА

Авіакатастрофа в Ірані: Гончарук розповів про хід розслідування

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук вважає, що визнання Іраном провини в аварії літака МАУ є важливим кроком у процесі розслідування авіакатастрофи.
Про це йдеться в повідомленні прес-служби уряду, передають Українські Новини.

“Іран заявив, що український пасажирський літак був збитий. Це важливий крок у процесі розслідування, яке триває досі. Наші експерти продовжують роботу на місці трагедії з метою детального розслідування причин і остаточного встановлення істини”, – заявив Гончарук.

За його словами, українські фахівці продовжують пошук речових доказів, пов’язаних з трагедією, і вже спільно з Організацією цивільної авіації Ірану оглянули знайдені “чорні ящики” і місце зберігання фрагментів літака.

Також була проведена розкладка фрагментів літака Boeing-737-800 з метою встановлення повноти знайдених частин повітряного судна.

Крім того, зібрані зразки ДНК родичів загиблих в авіакатастрофі.

“Працюємо над тим, щоб завершити ідентифікацію і швидше провести репатріацію тіл загиблих громадян України. Біль трагедії не пройде. Ми щиро співчуваємо рідним. Україна зробить все для розкриття всіх деталей трагедії і надасть підтримку сім’ям загиблих”,- підкреслив глава уряду.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!