ЛЕНТА

Аж рoти пoвiдкривaли: Зеленський кpaсиво вiдшив нaхaбних російських журналістів

Президент України Володимир Зеленський ефектно “відшив” російських пропагандистів

Як відомо, інцидент стався в кулуарах 74-ї Генеральної Асамблеї ООН.

Зокрема, російські пропагандисти чекали главу України Володимира Зеленського після виступу на дебатах ГА ООН і вирішили розпитати його про скандал навколо президента США Дональда Трампа.

“Скажіть будь ласка, чи тиснув на вас Дональд Трамп в розмові про Джо Байдена?”,- адресував своє питання Володимиру Зеленському топ-пропагандист РФ

“На мене ніхто не може тиснути, так як я президент незалежної країни. На мене може тиснути тільки одна людина, на мене може тиснути тільки мій син, якому 6 років”, – ефектно поставив на місце адепта Кремля Володимир Зеленський.

Варто відзначити, що пропагандисти РФ намагалися дізнатися у Володимира Зеленського деталі скандалу навколо президента США Дональда Трампа, якому хочуть оголосити імпічмент. Зокрема, 3/4 Палати представників виступили в підтримку розслідування можливого тиску Трампа на президента України Володимира Зеленського під час телефонного дзвінка, в якому лідер США нібито просив свого колегу розслідувати факти корупції Байдена-молодшого.

Президент США Дональд Трамп, який зараз бере участь в ГА ООН, вже встиг відреагувати на гучні звинувачення з боку Демократичної партії. Так, інформацію про можливий імпічмент він назвав «харрасментом» (домаганням).

Сам же Джо Байден, який є кандидатом у президенти США, заявив, що, на його думку, Дональд Трамп не залишає Конгресу «іншого вибору, крім як ініціювати імпічмент».

Для вирішення скандалу Дональд Трамп дав дозвіл на публікацію стенограми гучної розмови з президентом України Володимиром Зеленським. Він пообіцяв, що вже 25 вересня буде оприлюднена невідредагована повна версія липневої телефонної розмови політиків.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!