ЛЕНТА

Американець створив реактивну копію бетмобіля

Житель американського штату Іллінойс Браян Хендлер зібрав точну копію Бетмобіля з реактивним двигуном. Про це повідомив на своїй сторінці в соцмережі журналіст Marcus Leshock.

Американець разом зі своїм батьком збудував точну копію автомобіля з фільму Бетмен 1989 року. На машину американці встановили реактивний двигун Boeing.

З кузова автомобіля General Motors XX століття чоловіки створили автомобільну раму, для мотора Boeing-502 масою в 1 тонну. Двигун також вивергає язики полум’я, як у фільмі.

Як американець зміг дістати реактивний двигун – він не уточнив. Хендлер пожартував, що дружина дозволила купити його на eBay.

На будівництво Бетмобіля у американців пішло чотири роки. Довжина машини становить 6,7 метра, маса – 2,3 тонни. Авто може підніматися і розвертати корпус на 360 градусів, а потім продовжувати рух.

Man builds his own "BATMOBILE" that spins 360°

WGN Morning News viewer Brian Hendler built his own "BATMOBILE" from scratch…it spins 360° and has a jet engine! He spent four years putting this together and hopes to have charities use it for good causes. Check it out…

Опубліковано Marcus Leshock Середа, 6 листопада 2019 р.

Конструктор хоче за допомогою авто збирати гроші на благодійність.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!