ЛЕНТА

Арахамія заявив, що нардеп, якому пропонували хабар у Раді, дав свідчення: ″Це чоловік…″

Депутат від “Слуги народу”, котрому пропонували хабар у Верховній Раді за провал голосування за законопроект про ліквідацію фірм-прокладок, уже дав свідчення правоохоронним органам.

Сьогодні, 24 жовтня, депутат, якому пропонували хабар за голосування проти антикорупційного законопроекту №2047 “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ліквідації корупційної схеми у сфері реєстрації інформації зі звітів про оцінку об’єктів нерухомості”, дав свідчення правоохоронним органам. Про це заявив голова фракції партії “Слуга народу” Давид Арахамія в ефірі ток-шоу “Право на владу”.

Однак Арахамія не назвав призвища цього нардепа. На уточнююче запитання Наталії Мосейчук, він зазначив, що цей депутат – це чоловік. Йому пропонували хабар, проте той звернувся до голови фракції партії “Слуга народу”.

Так, за словами Арахамії, спочатку свідків у справі про хабар було два. Однак, коли їм повідомили про те, що потрібно буде з’явитися у правоохоронні органи для надання показань, лише один із них погодився це зробити.

“Він сьогодні свідчив у правоохоронних органах. Він також мав прийти на ефір, однак правоохоронці заборонили йому це робити”, – сказав голова фракції СН.

Арахамія зазначив, що депутата уже допитали, та пообіцяв оприлюднити результати розслідування трохи згодом.

Свідок у справі про хабарі депутатам у четвер вже свідчив у правоохоронних органах.

Арахамія: Свідок у справі про хабарі депутатам у четвер вже свідчив у правоохоронних органах. Загадковий свідок, який заявив про факт хабарів депутатам «Слуги народу», один, це народний депутат. Йому особисто пропонували гроші, щоб він вніс законопроект, який захищає монополію корупційних майданчиків Яценка. Про це в ефірі програми «Право на владу» розповів голова фракції партії “Слуга народу” Давид Арахамія. Не приходити сьогодні до телевізійної студії ток-шоу цього свідка відрадив слідчий, пояснює Арахамія, який анонсував його появу та викриття у прямому ефірі. Коли ми дізнаємось про причину цього – детальніше у відео.

Опубліковано ПРАВО НА ВЛАДУ Четвер, 24 жовтня 2019 р.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!