ЛЕНТА

Архітектор розповів, якою буде нова будівля офісу Президента

Стіни в кабінетах будуть скляними, а інтер’єр оформлений в стилі лофт. Також через всю будівлю Українського дому буде рости дерево.

Архітектори працюють вже над четвертою редакцією проекту реконструкції Українського дому під Офіс Президента Володимира Зеленського.

Іван Юнаков, глава архітектурного бюро 33BY, яке буде займатися реконструкцією Українського дому, розповів, що президент буде працювати на четвертому поверсі, п’ятий займуть його офіс і юридичні відділи, а третій віддадуть главі ОП і його заступникам. Також планується кафе і спортзал, а під землею – парковка на 134 місця з трьома заїздами – двома з вулиці Володимирський узвіз і один – з Трьохсвятительської.

Стіни більшості кабінетів, згідно з планами, будуть скляними, а інтер’єри оформлять в стилі лофт.

Також в будівлі буде живе дерево і фонтан.

Зараз в будівлі Українського дому є фонтан, нагадує видання. Він виконує роль своєрідного вентиляційного вузла – в спеку поширює прохолодне повітря по приміщенню. Цей принцип буде збережений і в новому проекті.

Систему опалення планують повністю переробити. Зараз будівля відрізана від центрального опалення, в новій технологічній конструкції спеціальні установки будуть створювати лід, а потім розтоплювати його і пускати пар по трубах опалення, підігріваючи його електричними тенами.

Передбачається, що це дозволить знизити споживання електроенергії. Зараз Український дім споживає щонайменше чотири тисячі кіловат на добу, а після реконструкції, згідно з проектом, йому знадобиться 450 кіловат. Також систему з льодом хочуть використовувати як додаткову систему кондиціонування: пар після розтоплення льоду низької температури буде використовуватися для охолодження в літній час.

Проектом реконструкції Українського дому займається архітектурне бюро 33BY, компанія столичного архітектора Івана Юнакова, 65-го номера в списку партії Слуга народу.

Колишній заступник глави АП Дмитро Шимків заявив, що перенесення АП з вулиці Банкової коштуватиме десятки мільйонів доларів. В архітектурному бюро 33BY вартість переїзду президентського офісу оцінюють в 300 мільйонів гривень. Раніше глава офісу Президента Андрій Богдан заявив, що на переїзд не буде витрачено “ані копійки з державного бюджету”. За словами Юнакова, Зеленський наполягає, щоб на це пішли “європейські гранти”.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!