ЛЕНТА

Батько Меган Маркл поскаржився на доньку в своєму першому інтерв’ю після народження Арчі

Томас Маркл стверджує, що йому на дають бачитися з онуком

Батько Меган Маркл Томас дав перше інтерв’ю після народження Арчі Харрісона. Томас Маркл, який дізнався про вагітність доньки по радіо, стверджує, що Меган і Гаррі не дають йому бачитися з онуком і звинувачує королівську родину у лицемірстві. Про це пише Daily Mail.

У відвертій розмові з журналістами Томас Маркл щиро дивується, чому йому не показують власного внука. Він зазначає, що мовчав під час вагітності Меган, щоб не турбувати її, а після народження Арчі сподівався, що донька піде на контакт. Але цього не сталося.

Томас зізнався, що вперше побачив фотографію онука в мережі. За його словами, герцоги Сассекські не спілкувалися з ним після весілля, і, судячи з усього, не збираються цього робити. “Я все ще не бачив мого зятя. Чому Гаррі не міг сісти в літак і прилетіти до мене просити її руки?”, – питає тато Меган.

Меган Маркл, Арчі Харрісон і принц Гаррі

Меган Маркл, Арчі Харрісон і принц Гаррі

Скандальний американець не соромиться називати королівську пару лицемірами: “Не можна говорити одне, а робити інше. Всі в захваті від того, як вони добрі і чудові. Але вони зовсім не чудові стосовно своєї власної сім’ї. Це лицемірно. Ви не можете вдавати з себе благодійників і тих, хто об’єднує людей, а потім ігнорувати власного батька і всю родину”.

“Я завжди сподівався, що буду так само близький з дитиною Меган, як був близький з нею … Я б хотів, щоб вони прислали мені його фотографію, щоб я міг вставити її в рамку і повісити на стіну, поруч з одним зі знімків Меган. Хіба цього не хотів би будь-який дідусь? Із задоволенням з’ясував би, чи успадкував він знаменитий ніс Марклів”, – сказав Томас Маркл в інтерв’ю.

Маленька Меган Маркл 
Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!