ЛЕНТА

Батько Путіна виявився зрадником: хто дав квиток у життя російському президенту

Польський тижневик “Ангора” опублікував на днями фотографію 60-річної давності. На ній зображена група німецьких офіцерів разом з власовцами, які, як стверджує газета, брали участь в придушенні Варшавського повстання у серпні 1944 року. Стоїть крайнім зліва “поручик” в козацькій формі.

“Ангора” стверджує, що це не хто інший, як рідний батько Президента Росії Володимира Путіна.

Фото полякам передав колишній офіцер ГРУ, а нині скандальний письменник Віктор Суворов (Різун), відомий безсоромним переписуванням історії другої світової війни. Він стверджує, що розкопав цей “документ” в якомусь закритому архіві Лондону.

Володимир Путін на публіці рідко розповідає про свого батька Володимира Спиридоновича. Якщо тільки дуже попросять. Так було одного разу на заводі в Архангельську, де він зустрічався з робітниками.

“Мій батько з перших днів Великої Вітчизняної був на фронті. Отримав важке поранення… Потім усе життя, незважаючи на інвалідність, працював”, – заявив Путін.
У деяких біографічних довідниках говориться, що Володимир Путін-старший у 1941-го пішов на фронт добровольцем, учасник оборони Ленінграда.

А ось рядки з книги “Від першої особи. Розмови з Володимиром Путіним” офіційної біографії, яка звичайно була цензурирована і відретушована у догоду першої особи РФ:

“Його визначили в так званий винищувальний батальйон НКВС. Ці батальйони займалися диверсіями в тилу німецьких військ. У їх групі було 28 людина. Їх викинули під Кингисеппом… вони встигли підірвати склад з боєприпасами. Але потім скінчилися продукти. Вони вийшли на місцевих жителів, естонців, ті принесли їм їжі, а потім здали їх німцям. Шансів вижити майже не було. Німці обклали їх з усіх сторін… Залишки загону йшли до лінії фронту. За дорозі втратили ще кількох людей і вирішили розсіятися. Батько з головою сховався в болоті і дихав через очеретяну трубочку, поки собаки, з якими їх шукали, не проскочили повз. Так і врятувався. З 28 до своїх тоді вийшли четверо”.

Після цього бійця Путіна знову відправили в діючу армію — він воював на Невському п’ятачку.

“Йому і ще одному бійцеві дали завдання взяти язика, – розповідає Володимир Путін. Вони підповзли до бліндажу і тільки приготувалися чекати, як звідти несподівано вийшов німець… Німець прийшов у себе раніше. Дістав гранату, запустив в них і спокійно пішов далі… Німець, мабуть, був упевнений, що вбив їх. Але батько вижив, правда, йому осколками переколотило ноги. Наші його витягли звідти через кілька годин”.

Володимир Спиридонович довго лікувався в госпіталі. Після війни його демобілізували, і він пішов працювати на Вагонобудівний завод їм. Єгорова.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!