ЛЕНТА

Беленюк нарвався на неприємності через Зеленського: “Вилили тонни бруду”

В Києві відбувся передвиборний з’їзд політичної партії “Слуга народу” Володимира Зеленського. Під час з’їзду українцям представили частину списку партії на позачергові парламентські вибори, а пізніше з’явилися імена першої сотні кандидатів від партії. Десятим номером у списку опинився український борець греко-римського стилю Жан Беленюк.

Після з’їзду партії “Слуга народу” спортсмен вже розповів про свої наміри в політиці.

“У нас відбулися деякі зміни, які дають віру в те, що може щось змінитися. Мені надійшла пропозиція і все. Мій напрямок буде – це розвиток спорту”, – зазначив Беленюк.
Більше він не бачить політичних сил, які реально набирають молодих в свою команду і не заплямовані якимись корупційними скандалами, політичним минулим і подібними речами.

“Я спеціально ніде нічого не заповнював, не прагнув потрапити у списки партії. Грубо кажучи, я ще три дні тому не думав про те, що може так статися. Але оскільки я особисто знайомий з Володимиром Олександровичем (Зеленським – Авт.), він зі мною зустрівся і запропонував. Для мене це дуже складний крок, на кону стоїть все: і репутація, і роки тренувань, завойовані медалі. Але він сказав, що мій напрям – це буде розвиток спорту і йому потрібні реальні результати”, – сказав спортсмен.

За словами Беленюка, для нього це виклик, тому вирішив піти на це. Ясна річ, що потрібно буде швидко вникати в усі нагальні проблеми, навчатися всьому, чого не вміє.

“Я все-таки діючий спортсмен і ніколи не займався адмініструванням чого-небудь. Керуючись інтересами спортсменів і всього спорту, потрібно спробувати зробити максимум того, що від мене залежить, щоб ця галузь процвітала в нашій країні”, – зазначив він.

На питання про те, чи не боїться спортсмен, що політика зіпсує репутацію, чітко відповів, що швидше за все так воно і буде.

“Я ще нікуди не увійшов, не став депутатом, а на мене вже виливаються тонни бруду різними ЗМІ та блогерами. В принципі я оцінював всі ризики і адекватно розумів, що мене чекає”, – сказав Беленюк.

Беленюк народився в Києві у 1991 році, його мати — українка, а батько — руандиец. Він виріс на Україні, закінчив школу, займався футболом, баскетболом, карате, українськими народними танцями.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!