ЛЕНТА

Богдана спіймали на порушенні закону, Зеленський відреагував першим: “А що…”

Голова Офісу президента Андрій Богдан три рази займав державні посади, але продовжував адвокатську діяльність, а це суперечить закону.

Виявилося, що за часів президента Віктора Ющенка Андрій Богдан понад рік був заступником міністра юстиції Миколи Онищука та помічником народного депутата Андрія Портнова. Водночас він керував адвокатським об’єднанням і був чинним адвокатом. Згідно із законами про боротьбу з корупцією, про адвокатської діяльності та державну службу така ситуація є протизаконною.

Таке ж порушення було замічене за нинішнім головою ОП при президенті Леоніді Кучмі, коли Богдан обіймав посаду помічника судді Київського апеляційного господарського суду. Адвокатську діяльність він не припиняв і тоді, попри те, що помічнику судді було прямо заборонено працювати адвокатом.

Також відомо, що у часи президентства Віктора Януковича Андрій Богдан був призначений на посаду урядового уповноваженого по боротьбі з корупцією. Президент України Володимир Зеленський прокоментував ситуацію, поклавши всю вину на владу за те, що вона недогледіла цих порушень.

“Значить, щось було неправильно. Куди дивилася влада? А що тут оцінювати? Ви самі знаєте, як в Україні люди живуть”, – зазначив він.

Раніше повідомлялося, що Богдана запідозрили в незаконному користуванні послугами державної охорони та отримання автомобільних номерів для прикриття.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!