ЛЕНТА

Британець вийшов з коми і дізнався про вагітність своєї дівчини

До моменту, коли чоловік отямився, його кохана перебувала на четвертому місяці вагітності.

В англійському місті Дербі місцевий житель Джозеф Каллен був введений у штучну кому на тлі паралічу кінцівок і набряку головного мозку. Через три місяці він отямився і дізнався про вагітність своєї дівчини.

Чоловік спочатку страждав на симптоми грипу та застуди, звернувшись за допомогою з гострим головним болем і слабкістю в тілі. Однак, через деякий час стан його погіршився.

Медики зробили необхідні аналізи і процедури, однак виявити причину недуги британця так і не змогли. У підсумку на тлі паралічу кінцівок і набряку мозку вони ввели його у штучну кому. Пізніше вдалося з’ясувати, що у чоловіка аутоімунний енцефаліт, при якому організм виробляє антитіла до власних нервових клітин.

“Вони оглянули його і зробили висновок, що шанси на виживання малі”, – зазначила кохана Каллена Біллі Сміт, яка до того моменту вже знала про вагітність.

Дівчина подумала, що розповість про те, що чекає дитину, коли Каллену стане ліпше. Через три місяці чоловік прийшов до тями і побачив в палаті вагітну подругу.

“Біллі мені сказала: Чудово, що ти прокинувся, тому що я чекаю дитину”, – зазначив британець.

Дівчина народила здорову дочку, тоді як її коханий проходив інтенсивне лікування і почав рухати руками. Рухливість ніг так і не повернулася до нього, проте Каллен планує виписуватися в серпні поточного року.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!