ЛЕНТА

Вакарчук заявив, що залишить найголовніше в житті заради влади: “На Раді не зупинюся”

Святослав Вакарчук у разі потрапляння до Верховної Ради за підсумками прийдешніх виборів 2019 не має наміру зупинятися тільки на цьому законодавчому органі, а готовий йти у виконавчу владу. У разі цього, політик заявив, що не буде, як посадовець, виступати у складі гурту “Океан Ельзи”. Про це Вакарчук розповів на передачі “Факти тижня” в ефірі ICTV.

За його словами, до і після парламентських виборів гурт буде і надалі гастролювати.

Відповідаючи на запитання ведучої, чи не є нинішні концерти рокерів “тією ж гречкою”, Вакарчук відповів негативно і пояснив відмінності.

“По-перше, різниця в тому, що ми не пропонуємо комусь, хто не може потрапити на концерт “Океан Ельзи”, спеціально потрапити на них зараз. Вони відкриті і вільні – такі ж, якими були під час Майдану, коли виступали в Києві. Такі ж самі, які були, коли ми їздили у Краматорськ, Сєвєродонецьк, Маріуполь… Коли ми давали відкриті концерти на площах або стадіонах, безкоштовні. Вони проходили до виборчої кампанії, і будуть проходити після. Тому що це моя позиція. Людям потрібно давати позитивні емоції”, – розповів він.

В контексті чесності в політиці і музиці він розповів, що у виконавчій владі виступати не зможе: “…напевно, це буде неможливо”.

Говорячи про політичне майбутнє, лідер “Голосу” заявив, що його партія хоче брати на себе відповідальність і допомагати президенту у здійсненні необхідних реформ, а також бути “дзвіночком”, який закликатиме інтенсивніше проводити зміни.

Ефір 30.06.19

Дивимось ефір "Фактів Тижня" за 30 червня!

Опубліковано Факти тижня Неділя, 30 червня 2019 р.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!