ЛЕНТА

Вакарчук з командою влаштував бунт під вікнами NewsOne: “Загроза національній безпеці”

Члени та прихильники партії Голос зібралися під офісом каналу NewsOne, щоб протестувати проти телемосту з російськими пропагандистами. Про це партія повідомила на офіційній сторінці в facebook.

Вакарчук і члени партії зібралися під будівлею телеканалу NewsOne і протестували проти запланованого на 12 липня телемосту з російським пропагандистським каналом.

“З агресором треба говорити мовою санкцій, міжнародного тиску і мовою зброї. Україна не дозволить ворогові себе топтати”, – сказав Вакарчук в ході акції протесту.

“Голос” опублікувала заяву щодо телемосту. Вони переконані, що з країною агресором потрібно розмовляти шляхом узгоджених дій європейського та міжнародного співтовариства, зазначила партія.

“Це не телеміст, а телемина. Це – загроза національній безпеці”, – сказав Вакарчук.

Пізніше телеканал NewsOne несподівано заявив про скасування телемосту з Росією, який раніше запланували на 12 липня. Крім того, вони заявили про тиск.

“У зв’язку з інформаційною кампанією проти журналістів, загрозою нападу на телеканал NewsOne і використанням його імені у передвиборній кампанії низки українських партій, ми змушені припинити підготовку телемарафону “Треба поговорити”, – йдеться у повідомленні телекомпанії.

Акція під офісом телеканалу NewsOne «Ні — інформаційній окупації України».

Опубліковано Голос Понеділок, 8 липня 2019 р.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!