Ведучий проекту «Екси» на Новому каналі Олександр Педан розкрив секрет успішних стосунків з дружиною. Він вважає, що для того, щоб почути хорошу пораду щодо стосунків зі своєю другою половинкою потрібно радитися саме із представниками протилежної статі.

“Чоловіки говорять своєю мовою, а жінки – своєю. Ідеальні стосунки створюються там, де ці дві мови переплітаються настільки, що виходить одна спільна. Бо ж найбільша проблема будь-яких стосунків – це невміння говорити і слухати. Часто виходить так, що коли ми щось проговорюємо, наша половинка може чути зовсім інше. Так склалося.”, – наголошує Олександр Педан.Олександр Педан

Олександр Педан дає дуже важливу пораду, яка неодмінно пригодиться всім парам: “Не треба ставити чоловікам кілька завдань одночасно”.

“Наприклад, я завжди казав, що дівчатам не треба ставити чоловікам кілька завдань одночасно. Скажіть одне, потім друге, потім третє – так воно працює. Ми, чоловіки, швидко приймаємо рішення. А в таких моментах вагаємся, що зробити спершу. Дівчата вміють робити кілька справ одночасно. Чоловіки, на мою думку, ні. Вони роблять все почергово.”, – говорить ведучий.Олександр Педан

Олександр Педан зізнається, що себе в першу чергу відносить до чоловіків, які не вміють робити кілька справ одночасно і його дружина це давно зрозуміла та почала цю відмінність успішно застосовувати у їхніх взаємовідносинах.