ЛЕНТА

Весняний призов розпочався: у Києві повістку в армію отримав 12-річний школяр

Весняний призов в армію стартував з курйозу: у Києві прислали повістку 12-річному школяру.

Про цей курйозний випадок розповіла мати хлопчика Ірина Костюченко в Facebook.

Вранці 21 січня киянці принесли повістку, в якій в армію призивають її 12-річного сина. Спочатку пані Ірина подумала, що повістка адресована її старшому, 20-річному синові, який не підлягає призову, однак, роздивившись повістку, вона побачила, що там зазначено ім’я її сина-школяра. При цьому, не правильно було вказано його рік народження.

Мама “призовника” зазначила, що сама відвідає військкомат у призначений повісткою час, оскільки сумнівається, що по телефону зможе довести співробітникам, що вони помилилися.

У Голосіївському військкоматі Києва вже прокоментували курйозну історію та назвали причиною інциденту технічну помилку

“Щороку у нас йде процес приписки, він триває з 1 січня по 30 березня. Це не призов на службу в армію, просто молодих людей, яким виповнилося 17 років чи виповниться до кінця року, ставлять на військовий облік. До початку цього процесу, в кінці 2019 року, ми запросили списки хлопців в місцевій райадміністрації. Нам надали список народжених в 2003 році і, виходить, прізвище цього хлопчика (2008 року народження) якось потрапило в цей список. Ми внесли дані хлопчика в нашу базу приписки і тому йому додому прийшла повістка на явку до військкомату … Це просто технічна помилка. Мамі ми вже зателефонували. Все вирішили. Вона нам прислала свідоцтво про народження сина. Ми знімемо його дані з цієї бази “, – розповіли у військкоматі.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!