ЛЕНТА

Ветерани вивезли зброю з Золотого

Заступник глави Нацполіції Вадим Троян заявляє, що ветерани-добровольці, які мали легальну зброю, вивезли її в супроводі поліції з Золотого-4, повідомляє прес-служба МВС

“За результатами зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським та бесідою з поліцією, ветерани-добровольці, що перебувають у Золотому-4 з легальною власною зброєю, вивезли її”, – заявив Троян.

За його словами, зараз у районі підготовки до розведення військ у зоні ООС, зокрема Золоте-4 і Катеринівка, знаходиться лише група волонтерів без зброї.

“У Золотому-4 і Катеринівці працює 6 патрулів Нацполіції, а також пункт НПУ для прийому громадян. Згідно з рішенням керівництва ООС, для забезпечення громадського порядку та безпеки туди буде направлена ​​Нацгвардія. Громадяни можуть почуватися в безпеці”, – додав заступник міністра.

Нагадаємо, що 26 жовтня президент України Володимир Зеленський приїхав у населений пункт Золоте-4, де добровольці і ветерани виступають проти відводу українських військ і прокоментував можливість зустрічі з учасниками акцій Ні капітуляції. Під час спілкування з одним із добровольців Зеленський зазначив, що він президент України, йому 42-й рік і він “не лох якийсь”.

Пізніше на Facebook Зеленський заявив, що провів у Золотому дві доби, під час поїздки зустрічався з учителями та лікарями і дізнався про стурбованість місцевих жителів через те, що на околиці оселилася група озброєних людей. “Вирішив поспілкуватися з ними сам. Деякі розмови виявилися емоційними”, – пояснив своє спілкування з добровольцями президент.

27 жовтня лідер Нацкорпуса Андрій Білецький заявив, що ветерани не підуть із Золотого-4, навіть якщо президент Володимир Зеленський вирішить їх звідти “викинути”.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!