ЛЕНТА

“Вживав наркотики”: Джастін Бібер перед весіллям відверто розповів про депресію

Американський співак пережив складний етап дорослішання

Американський співак Джастін Бібер перед весіллям з 22-річною моделлю Хейлі Болдуін вирішив відверто розповісти шанувальникам про складний період в житті, який супроводжувався депресіями.

Американський артист вразив шанувальників відвертим зізнанням про те, як він пережив період дорослішання і що допомогло йому впоратися з депресією. До того ж, Джастін Бібер не став приховувати, що в юному віці вживав наркотики і байдуже ставився до людей, які його щиро любили.

“Я пройшов шлях від 13-річного хлопчика з маленького містечка до всесвітньо відомого артиста. У 18 років я не мав ніякого уявлення про життя в реальному світі, однак у мене були мільйони доларів і доступ до всього, чого я хотів. Це не найприємніші обставини для кожного. У 19 років я почав вживати важкі наркотики, став злим, скривдженим і нешанобливо ставився до жінок. Я віддалився від усіх, хто мене любив, і відчував, що ніколи не зможу змінитися”, – відверто написав Джастін Бібер на своїй сторінці в Instagram.

View this post on Instagram

Go best friend that’s my best friend

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

25-річний Бібер зазначив, що йому потрібні були роки, щоб переосмислити свою поведінку і подорослішати. Тільки тоді йому вдалося налагодити відносини з близькими людьми.

“До 20 років я приймав найгірші рішення, про які ви тільки могли подумати, і пройшов шлях від обожнювання до загальної ненависті і осуду. Мені потрібні були роки, щоб налагодити відносини з близькими і змінити свої звички. На щастя, Бог благословив мене і нагородив людьми, які люблять мене таким, який я є”, – підсумував артист.

Нагадаємо, Джастін Бібер і Хейлі (Болдуін) Бібер офіційно стали чоловіком і дружиною восени 2018 року і планували зіграти весілля ще в лютому, однак перенесли дату через депресію співака. Бібер до сих пір не є емоційно стабільним, тому невідомо, коли закохані проведуть весільну церемонію.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!