ЛЕНТА

Вибори мера Києва: про що помічник Зеленського домовився з Кличком?

Журналіст Микола Давидюк проаналізував закон про відкриття ринку землі в Україні та боротьбу між президентом України Володимиром Зеленським та олігархом Ігорем Коломойським.

Відповідне відео він опублікував на власному каналі у YouTube.

“Велика кількість аналітиків говорила, що Зеленський не зможе без Коломойського протягнути цей закон. Ставили ставки, що закон буде провалений. Водночас Зеленський відверто давив на фракцію, деякі депутати відверто жаліються, що на них тиснули, що їх мотивували по-різному, тому в парламенті назбирали для першого читання 240 голосів”, – заявив Давидюк.

Журналіст також пройшовся по виборам мера Києва. За його словами, український олігарх Ігор Коломойський хотів би бачити на цій посаді колишнього гендиректора каналу 1+1 Олександра Ткаченка. Однак помічник президента Володимира Зеленського Андрій Єрмак провів таємні переговори й досягнув певних домовленостей з чинним мером столиці Віталієм Кличком.

“Кличко зробив більш цікаву пропозицію, за даними інсайдерів. Він був готовий віддати всі потоки, усіх заступників, тільки б самому залишитися на посаді”, – відзначив Давидюк.

Журналіст стверджує, що боротьба між Зеленським та Коломойським буде продовжуватися й надалі, поки вони не дійдуть до спільних домовленостей.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!