ЛЕНТА

Ворожіння на Івана Купала 2019: ТОП-5 найпопулярніших пророкувань

Свято Івана Купала настане в ніч з 6 на 7 липня. Саме цей час з давніх-давен вважається найвірнішим і вдалим для різного роду ворожінь, а вимовлені змови і задумані бажання на Івана Купала обов’язково збуваються.

У цей час навіть квіти і трави набувають справжню магічну силу і цілющі властивості. А взаємодія енергій сонця, вогню і води дає людям можливість знайти відповіді на запитання, що цікавлять. Саме в ніч на Івана Купала цвіте папороть, що дано побачити далеко не кожному. Але той, кому пощастить знайти і зірвати цю чарівну квітку, знайде дар бачити заховані скарби і навіть вгадувати майбутнє. А ще на Івана Купала у вас є можливість поворожити і дізнатися свою долю.

Як гадати на Івана Купала біля багаття

У ніч на Івана Купала люди розводять високе святкове багаття, а потім стрибають через нього, щоб очиститися, оздоровитися і навіть поворожити. Закохані пари тримаються за руки. Суть ворожіння полягає в тому, щоб стрибнути, не роз’єднавши рук з коханим. В цьому випадку закоханих чекає довге і щасливе спільне життя.

Ворожіння в ніч на Івана Купала за вінком

На день Івана Купала дівчата збирають польові квіти і трави, плетуть з них вінки і прикрашають себе і своїх коханих. А на заході сонця загадують бажання, думають про судженого і спускають вінок на воду. Важливо уважно стежити за вінком: якщо він далеко поплив за течією, бажання збудеться або ж дівчина вдало і скоро вийде заміж. Якщо вінок зупинився біля берега – це значить, що бажання не збудеться або ж дівчині не варто чекати весілля цього року. І поганий знак, якщо вінок потонув

Ворожіння на свято Івана Купала за колами на воді

Увечері, коли заходило сонце набирають в якусь посудину воду і загадують бажання. Потім потрібно тихенько сказати його і кинути в воду камінчик. Важливо уважно порахувати кола, які пішли по воді. Парне число хвиль говорить про те, що бажання збудеться, а непарне – значить, ні.

Ворожіння за снами на Івана Купала

На заході сонця напередодні Івана Купала треба зібрати сім різних квіток, покласти їх до себе під подушку і загадати бажання. Тоді вночі на Івана Купала обов’язково присниться віщий сон.

Ворожіння в ніч на Івана Купала за травами

На Івана Купала можна поворожити на бажання. Для цього опівночі потрібно згадати заповітне бажання, а потім, не рахуючи, зірвати пучок трави і покласти його під подушку. Прокинувшись вранці, перерахуйте, скільки стеблинок рослин було зірвано. Якщо у вас під подушкою виявилося рівно 12 видів рослин, значить, бажання збудеться. А ось якщо квітів виявиться менше – задумане не здійсниться.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!