ЛЕНТА

Вчені зловили таємничий сигнал з глибин Всесвіту

Незрозуміле “послання” породило одне з потужних космічних явищ

Австралійський радіоінтерферометр АСКАП, що складається з 36 антен, отримав потужний радіосигнал,що знаходиться далеко за межами Сонячної системи. При локалізації сигналу з’ясувалося, що він “прилетів” до нас з далекої галактики зі складною науковою назвою DES J214425.25-405400.81, що знаходиться в 4 мільйонах світлових років. Особливість сигналу в тому, що він був почутий лише один раз і більше не повторювався, повідомляє Sciencemag.

Вчені почали вивчати отриману вісточку з глибин Всесвіту. З’ясувалося, що сигнал являє собою “швидкий радіосплеск” – це дуже потужні викиди енергії, за секунду яких викидається стільки, скільки Сонце випускає за 10 тисяч років.

При вивченні послання дослідникам вдалося не тільки виявити галактику, яка стала джерелом сигналу, а й звузити коло пошуку до конкретного місця в самій галактиці – в 13 000 світлових років від центру галактики.

За словами астрономів, ймовірно, що це “послання” породило одне з потужних космічних явищ: руйнування величезної зірки або чорна діра, яка засмоктала зірку і розірвала її на частини.

Вчені також не виключають, що це могло бути послання інопланетян, але більшість дослідників не підтримує цю версію. Вони вважають, що у Всесвіті достатньо потужних і незвичайних подій, здатних відправити нам подібне послання.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!