ЛЕНТА

Від Іво Бобула відмовилася рідна мати

Програма “Ранок з Україною” запустила нову ексклюзивну рубрику про роль мами в житті зіркових синів. Одним з перших героїв став народний артист України Іво Бобул, який розповів про своє складне дитинство.

За паспортом він – Іван Бобул, хоча на це ім’я навіть не відгукується. Але є у нього і третє ім’я, про яке не знає ніхто – Ніко. Так, на пестливо-румунський манір, називала його тільки мама. У селі, де жила сім’я, Євгенію Пантеліївну знали, як сильну, іноді навіть сувору жінку.

Одного разу я взяв у тата ніж, пішов з хлопцями грати і загубив його. Мама мене сильно побила. Я нікуди не тікав, стояв у дерева – вчепився і хапав його, поки не прийшла тітка і не сказала мамі: “Ти що з глузду з’їхала? Ти ж уб’єш дитину!”

говорить Іво Бобул.

Але за це Бобул на жінку зла не тримає. Каже – це була наука. А душа досі болить, коли згадує, як мати кинула його.

Сім’я жила заможно. У батька був свій ліс, своя артіль по будівництву дерев’яних будинків. Могли дозволити собі навіть домробітницю. Поки не прийшла біда – радянська влада забрала у сім’ї все до останньої копійки. Але батько не допускав злиднів, важко працював лісником, поки не пішов з життя. Іво тоді був у сьомому класі.

Усі жителі села прийшли на похорон і дивилися, що буде робити ця жінка з 7 діточками. 7 дітей і вона одна

розповів Іво Бобул.

Євгенія Пантеліївна не знала, куди кидатися. І коли не залишилося ні їжі, ні сил, вона пішла на крок, який важко зрозуміти матерям. Друг батька умовив її віддати дітей у румуномовний інтернат, тому що взимку їх було не прогодувати. Тоді всі й побачили, як сильну і непохитну жінку згинає доля.

Боже, що робилося з мамою! Ви собі не можете уявити, як вона нас проводжала. Я не можу це висловити, тому що ком у горлі. Сльози лилися, вона билася головою об ворота

говорить артист.

Іво Бобул

Він повернувся через рік, але у мами не залишився. Іво було чотирнадцять, коли він покинув рідний дім назавжди.

Пам’ятаю, у мене не було взуття. Я взяв у сестри туфлі та в жіночих туфлях поїхав. Знайшов якийсь піджачок, сорочку, чемоданчик маленький. Мама дала мені зубну щітку, мило, гребінець і дві майки – все

додав Іво Бобул.

Так Іво поїхав починати кар’єру артиста. І у нього вийшло – через роки мама прийшла на його концерт.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!