ЛЕНТА

Віктор Павлик розлучився з дружиною і живе з 25-річною дівчиною

Співак поки не поспішає ділитися подробицями особистого життя

Стало відомо, що 53-річний український співак Віктор Павлик розлучився з третьою дружиною Ларисою, з якою був одружений з 2012 року. До того ж, Віктор Павлик вже давно живе зі своїм концертним директором, 25-річною Катериною Реп’яховою. Дівчина не приховує стосунки зі співаком, в той час як сам Павлик афішувати роман не поспішає – щоб уникнути критики.

На своїй сторінці в Instagram Катерина Реп’яхова вже давно публікує спільні світлини з Віктором Павликом, які мало нагадують робочі моменти. Більш того, дівчина ділилася кадром в оточенні мами і співака, який підписала: “Найдорожче, що є в моєму житті”.

У день народження Віктора Павлика Катерина теж поділилася їх світлинами, додавши зворушливий коментар: “Я знаю тільки краще в тобі … З днем народження, рідний мій, Віктор Франкович!”. На таке привітання артист відреагував смайликом у вигляді серця.

Сам Віктор Павлик переконаний, що виставляти стосунки на публіку поки не варто – для них ця тема занадто особиста. Однак артист не став заперечувати, що романтичні стосунки між ним і Катериною є.

“Так життя склалося, що ми зустрілися з Катею і щиро покохали один одного. Ми хочемо, щоб всі були щасливі”, – сказав Віктор Павлик в коментарі виданню “Факти”.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!