ЛЕНТА

В ОБСЄ нагадали Росії, де її місце: підписано надважливий документ по Криму і Чорному морю

Парламентська асамблея Організації з безпеки і співробітництва в Європі сьогодні прийняла декларацію, що містить резолюцію “Мілітаризація Російською Федерацією тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, Україна, Чорного моря і Азовського моря”.

Цю інформацію повідомив народний депутат України, заступник члена постійної делегації України у Парламентській асамблеї ОБСЄ Сергій Висоцький у Facebook.

“Щойно Парламентська асамблея ОБСЄ 94 голосами за, 7-проти, прийняла Люксембурзьку декларацію. Частиною декларації стала наша резолюція із засудженням анексії Криму і мілітаризації акваторій окупованих Севастополя, Криму, Чорного і Азовського морів. Крім того, частиною декларації стала литовська резолюція про загрозу Північного потоку – 2”.

Висоцький зазначив, що 24-й пункт доповіді політичного комітету ПА ОБСЄ, яка також стала частиною декларації, зазначає, що саме Росія не виконує Мінські домовленості і закликає до виконання нею Мінська.

“Росіяни як завжди спробували зірвати засідання. В цьому році розповідаючи про відсутність кворуму. Пікантність ситуації полягала в тому, що з 9 членів делегації Росії на засіданні був присутній тільки один. Тобто, самі вони зривали кворум Асамблеї, при цьому протестуючи проти зриву кворуму. Ця провокаційна поведінка російської делегації зустріла осуд серед багатьох інших делегацій”.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!