ЛЕНТА

В Україні ввели верифікацію держвиплат

Верховна Рада на засіданні в четвер, 17 жовтня, 249 голосами прийняла проект закону про верифікацію та моніторинг держвиплат.

На думку ініціаторів, це буде сприяти підвищенню адресності державних виплат, оптимізації бюджетних витрат.

Законопроектом, зокрема, вводиться верифікація держвиплат – пенсій, допомог, пільг, субсидій, стипендій (крім академічних), інших виплат, що здійснюються за рахунок коштів державного, місцевих бюджетів, фондів загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування.

Верифікація держвиплат визначається як комплекс заходів щодо збору та перевірки достовірності інформації для призначення, нарахування та/або здійснення державних виплат.

“Верифікація державних виплат буде здійснюватися в інформаційно-аналітичній платформі (автоматизованій системі накопичення, обробки, аналізу інформації, отриманої від суб’єктів надання інформації) шляхом застосування комплексу заходів щодо збору, проведення аналізу і порівняння параметрів інформації, а також виявлення невідповідності даних в автоматизованих інформаційних системах, реєстрах, базах даних”, – йдеться в пояснювальній записці.

При цьому в законопроекті відсутні обсяги дискреції щодо переліку або видів інформації, яка надаватиметься і акумулюватися в згаданій вище інформаційно-аналітичній платформі.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!