ЛЕНТА

Газ для населення з квітня подешевшав на 28%

Нафтогаз України розрахував нову ціну природного газу для потреб населення та інших споживачів по ПСО, яка діятиме у вересні, і одночасно прогнозує зростання цін із завершенням теплої пори року. Про це повідомляє пресслужба НАК на своєму сайті.

Тож ціну газу, за якою Нафтогаз продає його у вересні газзбутам і постачає споживачам по ПСО, визначено на рівні 4493,64 грн за тисячу кубометрів (без урахування ПДВ і транспортних витрат).

“У порівнянні із серпнем вартість газу зменшиться на 3,4%. Кінцева ціна газу в регіонах України залежить від тарифу на розподіл газу, встановленого НКРЕКП для відповідного обл- чи міськгазу. Постачальники газу зобов’язані інформувати своїх споживачів про кінцеву ціну”, – зазначили в пресслужбі НАК.

Загалом з квітня цього року ціна, за якою Нафтогаз продає газ для потреб населення та інших захищених споживачів, знизилася майже на 28%, повідомили в компанії.

У той же час у Нафтогазі попередили, що із завершенням теплої пори року очікується підвищення попиту на газ і стає можливим зростання цін на нього – як на європейському ринку, так і в Україні.

“Щоб захистити споживачів по ПСО від сезонного коливання цін, Нафтогаз пропонує їм скористатися пропозицією Газовий запас і придбати газ на всю зиму за фіксованими літніми цінами”, – відзначили в компанії.

І нагадали: щоб скористатися цією пропозицією, потрібно звернутися до постачальника газу, підписати додаткову угоду і оплатити необхідні обсяги газу до 25 вересня.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!