ЛЕНТА

Глава Мін’юсту має намір звільнитися через зарплату

Міністр юстиції Денис Малюська розповів, що його не влаштовує зарплата і він може звільнитися через це. Про це він повідомив в інтерв’ю 24 каналу.

Чиновник зазначив, що його не влаштовує зарплата державного службовця, і зараз він використовує гроші, отримані на попередній роботі. За його словами, він піде з посади, якщо ситуація не зміниться.

Він пояснив, що всі попередні місяці роботи він щомісяця отримував як міністр всього лише по 16 тисяч. Однак в останній місяць ситуація змінилася в дещо кращому напрямку.

“Але ось останній місяць ми домовилися про надбавку. І багато хто з міністрів їх отримали. У мене вже приблизно 29 тисяч гривень”, – сказав Малюська.

Він додав, що така цифра його також не задовольняє, і в цілому – великій родині з чотирма дітьми тепер доводиться економити.

“З такою низькою зарплатою, яка у мене була в перші місяці – це 16 тисяч – за моїми розрахунками, мені повинно вистачити прожити рік. У мене є з попередньої, слава Богу, роботи нормальні заощадження: пенсійні та такі… Це була міжнародна організація, тому я не платив до місцевого пенсійного фонду, а в Штатах акумулювалися кошти. А так – мої витрати стандартні щомісячні істотно більшими були. Щонайменше 100 тисяч на місяць я раніше витрачав. Відповідно, зараз ми витрачаємо менше, намагаючись заощаджувати. Але все одно це вкрай складно”, – наголосив Малюська.

“Якщо зарплата не підніметься хоча б до 80 тисяч – надовго мене не вистачить. Менше – це недовга історія працевлаштування. Четверо дітей, це потребує коштів”, – зауважив міністр.

Водночас Малюська заявив, що в уряді готові піднімати зарплату, і наголосив – це важливо і для міжнародних інвесторів.

“Так, звичайно. Є консенсус всередині уряду. І більше того, навіть міжнародні інвестори, які вкладають кошти в Україну, нас постійно про це запитують. Адже розуміють: уряд, який отримує мізерну заробітну плату, живе за рахунок чогось іншого. Це можуть бути тільки хабарі або додаткові неформальні витрати під якісь зобов’язання. Ми так не працюємо. Відповідно, у нас немає іншого виходу, окрім як піднімати заробітну плату”, – підсумував Малюська.

За його словами, це буде позитивним сигналом для іноземних інвесторів. “Це буде кроком, щоб повірити, що в Україні нарешті працює нормальний уряд, і є розуміння, на що вони живуть і як вони проводять свій час”, – додав міністр.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!