ЛЕНТА

Гонтарева знайшла “винного” в підпалі будинку

олишня глава Нацбанку Валерія Гонтарева впевнена, що підпал її будинку та автомобіля невістки, а також ДТП з нею в Лондоні організовані бізнесменом Ігорем Коломойським. Про це вона заявила в інтерв’ю Lb.ua.

Версію про те, що підпали вона інсценувала сама, Гонтарева називає маячнею.

“Всі погрози, які звучали від нього в мою адресу ще в березні, квітні і травні, тягнули на 155 політичних притулків, але навіщо мені притулок, якщо я – резидент Англії, який тут живе, працює і платить податки?” – сказала Гонтарева.

Вона не сумнівається, що всі НП з нею організовані Коломойським.

“У мене навіть немає сумнівів! Вся ця бригада, вони не просто труять мене, але роблять це нахабно, та ще й кепкують. Той же Коломойський ходив на YES і розповідав, що я, мовляв, “обіцяв відправити за неї літак, а не машину”. Ці люди вже втратили людську гідність, вони гірше криміналу – кримінал, як мінімум, дітей своїх ворогів не чіпає, а вони підпалюють моєї невістки автомобіль. Вони сміються в обличчя всій світовій спільноті. Історія з будинком – апофеоз”, – заявила Гонтарева.

Також вона згадала екс-президента Петра Порошенка.

“З того моменту (звільнення), жодного разу його не бачила. Більш того, скажу чесно: зараз, коли зі мною трапилася трагедія, він мені навіть sms-ку не написав”, – сказала Гонтарева.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!