ЛЕНТА

Гончарук вигадав нові зарплати для українців: “Скільки дітей — стільки грошей”

З українського Кабміну прийшли вельми цікаві новини. Так, прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що заробітна плата українських педагогів повинна безпосередньо залежати від числа учнів в його класі. Глава уряду переконаний, що новий підхід до нарахування зарплати буде введено вже наступного року.

Про це стало відомо завдяки заяві прем’єр-міністра України Олексія Гончарука для українських медіа, пише портал “Політека”.

“В 2020 році почне працювати принцип “гроші ходять за учнем”. Це означає, що кількість учнів у школах враховуватиметься при розрахунку зарплати вчителів”, – заявив глава Кабміну.

Так, це припущення глави Кабміну прокоментував в мережі Facebook відомий журналіст Владислав Бовсуновський, який підкреслив, що ця ідея буде не тільки неефективною, але й несправедливою.

“По-перше, від вчителя не залежить скільки людей в класі. Це залежить від того, скільки дітей поруч зі школою. По-друге, при навантаженні більше 30 людей на вчителя навчальний процес неефективний. По-третє, у нас є надлишок дітей (точніше, дефіцит шкіл) в густонаселених районах і недостача в депресивних регіонах. Від учителя це не залежить. Закривати школи, щоб села вимирали і далі? І навіть цілі міста. Або насильно переселяти?”, – поцікавився журналіст.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!