ЛЕНТА

Гончарук зараз потрібен Україні — Зеленський

Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю ізраїльському 9 каналу пояснив, чому вирішив залишити прем’єр-міністра Олексія Гончарука на посаді.

“Він, як хороша машина, не наїздив ще ту кількість кілометрів, після якої ви міняєте автомобіль. Я не порівнюю його з річчю, це просто алегорія. Молода, як мені здається, дуже потрібна цій країні, цьому часу зараз людина”, – сказав глава держави.

Зеленський зазначив, що ті питання, про які він говорив з Гончаруком, повинні бути вирішені.

“Він втомиться – він піде, він не впорається – він звільнить це крісло. Це справедливо. Але ще трохи потрібно йому часу, щоб показати результат. Адже насправді цей час біжить в Україні дуже швидко. Він працює чотири місяці, пішов п’ятий, запал у нього є”, – пояснив президент.

Нагадаємо, 17 січня Гончарук оголосив, що написав заяву про відставку і передав її президенту з правом внесення на розгляд Верховної Ради.

У той самий день відбулася зустріч Зеленського з Гончаруком, на якій президент доручив прем’єру підготувати звіт про виконану роботу і представити його через два тижні. Відставку Гончарука Зеленський не прийняв.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!