ЛЕНТА

Гончарук пояснив, що робив на вечірці націоналістів

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявляє, що відвідав захід націоналістів, який організував обвинувачений у вбивстві журналіста Олеся Бузини, щоб поспілкуватися з ветеранами і зробити внесок у благодійність. Пояснення прем’єр опублікував у Facebook у понеділок, 14 жовтня.

За словами Гончарука, він не має ніякого відношення до цього концерту і не слухав там виступу ультраправої групи Сокира Перуна. Також прем’єр зазначив, що не поділяє ідеології нацизму, фашизму і комунізму.

“Вчора я зустрівся з представниками “Руху ветеранів України” і ветеранської громадськості. Разом з міністром Оксаною Колядою привітали ветеранів, поговорили про наболіле. Зробив свій внесок у рамках збору коштів у госпіталь. Захід був благодійним”, – написав Гончарук.

За його словами, він не заявляв про участь у цьому заході, так як не хотів робити з цього публічний кейс.

“У програмі діяльності нашого уряду ми окремо прописали, що ставлення до ветеранів у суспільстві має бути шанобливим і поважним. Починати треба з власного прикладу. Привітати зі святом тих, хто, жертвуючи своїм життям і комфортом, захищає нашу країну – найменше, що я міг вчора зробити. Далі вчинки говоритимуть голосніше від наших слів. І перше, що я можу вже задекларувати, – в Держбюджеті-2020 наша команда заклала найбільші в історії витрати на безпеку і оборону”, – написав Гончарук.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!