ЛЕНТА

Гончарук про прослушки: Це загроза нацбезпеці країни

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив що вважає факт того, що його прослуховували – загрозою національній безпеці України.

Про це він сказав в інтерв’ю телеканалу “Україна 24” 19 січня.

Прем’єр пояснив, що передав записку президенту України Володимиру Зеленському щоб таким чином підтвердити вотум довіри до себе з боку глави держави.

“Зараз дуже важливо, щоб у нас всередині команди не було ніяких непорозумінь. Ми протягом останніх чотирьох місяців робимо багато таких речей, які створюють багато проблем корупціонерам, хабарникам. І, очевидно, наживаємо багато ворогів”, – сказав він.

Він додав що спецслужби дізнаються, хто саме записав розмову.

“Я вважаю, що те, що було зроблено – це неприпустимо. Це, в тому числі – загроза національній безпеці з цілою низкою міркувань. Але, головна моя ідея, повідомлення, полягає в тому, що ми безкомпромісно боремося з корупцією”, – додав він.

За його словами, в нинішньому уряді немає корупції і працюють чесні міністри.

Коментуючи самі записи, Гончарук заявив, що в них було “нарізано цитати, висмикнуті з контексту, приправлені коментарями”, які подані “маніпулятивним чином”.

Нагадаємо, в мережі опублікували можливий запис розмови прем’єр-міністра Олексія Гончарука, заступника глави Нацбанку Катерини Рожкової і міністра фінансів Оксани Маркарової в якій вони обмірковують, в якій формі подати Володимиру Зеленському інформацію про “діру” в бюджеті.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!