ЛЕНТА

Гройcман “полиняв” на очах у всієї країни: підмазується до Зеленського

Колишній очільник “свити Порошенка” та поки що прем’єр-міністр України Володимир Гройсман щосили намагається “вписатися” у команду нового президента Володимира Зеленського.

Відповідну заяву, яка яскраво свідчить про “метання” політика, він зробив у ефірі ICTV.

“Кишеньковий міністр” Порошенка тепер нібито “переконаний, що до моменту проведення виборів можна вирішити ряд важливих політичних питань, якщо уряд, парламент і президент Володимир Зеленський об’єднають зусилля”.

Після 5 років управління “по-новому” Гройсман раптово “прозрів”, як тільки Володимир Зеленський узяв до рук булаву, і “побачив багато державних питань, які зроблять Україну сильнішою”.

“Якщо об’єднати зусилля новообраного президента, парламенту, уряду, яке працює до чергових парламентських виборів, то ми могли б зробити ряд важливих кроків”, − зазначив Гройсман.

Серед важливих напрямів для спільної роботи він зазначив нову виборчу систему, ряд економічних законів, які “дадуть більш швидкий економічний ріст, нові робочі місця”, і пакет законів для зближення з ЄС в рамках підписаної угоди про асоціацію.

Цікаво, що заважало прем’єрові реалізувати усі ці “далекоглядні бачення” за 5 років при Порошенку?

“Якщо президент вважає, що з цим урядом він не може працювати, то для мене це означає тільки одне. Що той порядок денний, яка важлива для країни, не буде реалізована”, − резюмував, судячи із усього, уже “колишній друг” Порошенка.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!