ЛЕНТА

Гірше, ніж у Путіна в Росії: ідіотський закон про цензуру розлютив українців, у країні інших проблем немає

До Верховної Ради подали законопроект, який заборонить українцям вживати ненормативну лексику, іншими словами “матюки”.

“На завершення моєї каденціі перебування у парламенті зареєструвала закон 10414 “Про протидію лихослів’ю” (про дематюкацію мови) – не як політик, а як лікар, жінка, мати чотирьох дітей і просто громадянка України. Лихослів`я ґвалтує наше щоденне життя”, – написала Ольга Богомолець на своїй сторінці у соцмережі.

Текст документу згодом оприлюднили на сайті ВР. Законопроект пропонує штрафувати за нецензурну лайку на телебаченні, у ЗМІ, в інтернеті та під час публічних виступів.

Ініціаторку законопроекту Богомолець громадяни жорстко розкритикували і припустили, що вона перегрілась на сонці.

Звістка про дивовижний закон облетіла мережу та добряче насмішила українців. Люди з іронією ставляться до можливого прийняття цього закону і вже згадали всі триповерхові мати, які тільки знають.

“Схоже, кінець каденції і спекотне липневе сонце гарно поплавило деяких законотворців”, – пише активістка Олександра Голуб.

“Хіба не зрозуміло, що це унеможливить спілкування та повноцінне командування в армії, знизить ефективність комунікації на підприємствах, в житлово-комунальній та транспортній сферах”, – коментує законопроект користувачка Лія Глазкова.

“Треба **** **** *** наперед наматюкатися, поки за це ще в тюрми не саджають”, – хвилюється інший користувач Alex Noinets.

“Вже й поговорити не можна. Дематюкація змови”, – коментує користувачка Ольга Скідінець.

Блогер Антон Годза пропонує влаштовувати опір.

 

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!