ЛЕНТА

Данилюк подав у відставку через справу ПриватБанку

Екс-глава РНБО Олександр Данилюк назвав однією з головних причин своєї відставки спробу запобігти “неправильному рішенню в процесі ПриватБанку”. Про це він сказав в коментарі ВВС News Україна.

“Це одна з проблем. Сподіваюся, що моє рішення буде сприяти тому, що ми уникнемо неправильних рішень в процесі ПриватБанку. Думаю, що це було почуто як всередині України, так і зовні”, – пояснив він.

На питання, які можуть бути неправильні рішення щодо ПриватБанку, Данилюк уточнив, що це скасування націоналізації.

“Це дуже небезпечне рішення, яке надсилає сигнал, що олігархи тримають владу, вони впливають на державні інститути. Це також буде червоне світло для нашої взаємодії з МВФ”, – вважає колишній чиновник.

Він також проти компромісів у цьому питанні з колишніми власниками банку. “Я не розумію, про який компроміс може йтися. Якщо вони включають в себе виплату певної компенсації, тоді це називається не компроміс, а здача інтересів”, – сказав Данилюк.

На питання, чи зупинить скасування приватизації співпрацю з МВФ, він відповів: “З моєї точки зору, так, однозначно”.

За його словами, якщо влада проігнорує його застереження, “то українцям треба хвилюватися”.

Водночас Данилюк заперечує чутки про те, що може поїхати працювати послом України до США, і підтвердив, що мав непрості відносини з главою Офісу президента Андрієм Богданом.

“У нас непрості відносини з моменту самої кампанії, цього не приховую. Просто є інше бачення і підходи до розвитку ситуації. Я не підходжу до проблем з позиції “все вирішимо”, – сказав він.

На питання, чи впливає на дії Богдана Ігор Коломойський, колишній секретар РНБО відповів: “Не хочу це коментувати. Давайте дивитися на те, що відбувається. Ідеться не про персоналії. Є системна проблема. Є люди, які мають конфлікт інтересів, і Андрій – один з них”.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!