ЛЕНТА

ДБР проведе повний аудит своєї діяльності

Державне бюро розслідувань відправило листа Рахунковій палаті, Державній аудиторській службі і Нацагентству з питань державної служби, в яких ініціювало проведення повної перевірки своєї діяльності. Про це повідомляє прес-служба ДБР у п’ятницю, 3 січня.

“Після реорганізації Державного бюро розслідувань у правоохоронний орган аудит є невід’ємною частиною заходів, необхідних для налагодження роботи ДБР”, – зазначила тимчасово виконуюча обов’язки директора ДБР Ірина Венедиктова.

Також планується провести заходи державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту) Рахунковою палатою України, який перевірить дотримання бюджетного законодавства в бюро.

“Держаудитслужбою України будуть проведені ревізії фінансово-господарської діяльності та законності проведення державних закупівель”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, НАДС перевірить встановлені судами факти незаконних звільнень співробітників ДБР, на виплату компенсацій, якими витрачалися бюджетні кошти і дотримання ДБР загальних вимог дотримання закону України “Про державну службу”.

Нагадаємо, минулого тижня президент Володимир Зеленський звільнив Романа Трубу з поста директора ДБР і призначив депутата Ірину Венедиктову тимчасово виконуючою обов’язки директора цього відомства.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!