ЛЕНТА

Джерело в ОПУ розкрило мотиви поїздки Зеленського в Золоте-4

Розведення сил в Золотому-4 найближчим часом все-таки відбудеться, а що знаходяться там збройним ветеранам і добровольцям запропонують або здати зброю, або допомогти з забезпеченням периметра безпеки в Золотому-4. Силові сценарії щодо ветеранів — виключені.

Таку інформацію надав наш джерело в ОПУ.

Також він поінформував, що вчорашній візит президента Володимира Зеленського в Золоте-4 до добровольців і ветеранів повинен продемонструвати на всю країну, що він готовий йти на контакт зі своїми критиками і готовий почути всі їхні вимоги.

Про це, зокрема, свідчить і той факт, що всю зустріч спокійно дозволили знімати, на відміну, наприклад, від зустрічі з ветеранами в АП.

Крім того, Зеленський дав чітко зрозуміти, що будь-які переговори з противниками розведення сил будуть проходити тільки в законній площині, без використання зброї, тиску вулиці або інших методів протесту.

Про наміри Зеленського чітко говорить і його цитата.

“Ми маємо шукати шляхи та працювати для завершення війни. І не будь-якою ціною – наголошую на цьому. Капітуляції не буде в жодному разі. Це я кажу як Президент і Верховний Головнокомандувач. Впевнений, у нас все вийде і Україна знову буде єдиною.”, – заявив Зеленський.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!