Справжня перевірка на міцність чекає у вересні на представників декількох знаків Зодіаку – зі слів Павла Глоби. Зірки обіцяють їм невдачі, розчарування, безгрошів’я і навіть депресію.

У своєму астропрогнозі, як передає “РБК Україна”, відомий астролог Павло Глоба виділив три знаки Зодіаку на перший місяць осені – їм варто бути напоготові. Та незважаючи на такі сумні перспективи Глоба дає їм певні поради: обов’язково тримати себе в тонусі, щоб успішно подолати цей кризовий період.

Отже, кому зорі наобіцяли не найкращі прогнози:

Телець

Велика кількість важливих завдань, які їм доведеться вирішувати у вересні, може навіть призвести до депресії. Та астролог заспокоює, що при правильному підході та оперативному реагуванні вдасться гідно вийти «сухим із води». Тельців чекає і позитивний момент – повний порядок у фінансовій сфері.

Діва

Астролог наполегливо рекомендує їм не транжирити гроші у вересні, інакше їх неодмінно спіткає безгрошів’я. Потрібно пам’ятати, що негативний період скоро пройде і вже до кінця місяця ситуація набагато покращиться.

Риби

Представників цього знаку чекає не найкращий місяць – вони можуть зіткнутися із серйозними фінансовими проблемами. Також астролог не рекомендує їм вступати у будь-які конфлікти і бути стриманими. Із позитивного – вже в кінці місяця Риб чекають приємні зміни на роботі.