ЛЕНТА

Дороги, безхатьки, пафос і пусті обличчя: заробітчанин повернувся додому і не впізнав Україну

Цими днями український блогер та водночас заробітчанин розповів про враження, які в нього виникли після того, коли він повернувся після 10 місяців роботи в Данії до України. Відповідний допис Олексій Крюков опублікував на власній Instagram-сторінці.

Відтак, за його словами, є кілька важливих моментів, які відразу кидаються в очі. І один серед них – це столичний вокзал, який відразу викликає відразу.⠀

“Ж/д вокзал в Києві. Усі 2 години поки я чекав поїзд до Харкова, мені довелося стояти… Так званий “зал очікування” на вокзалі був переповнений бездомними людьми, навколо яких витав досить неприємний запах… А це головний вокзал країни, сюди прибувають гості з інших країн, або просто жителі інших міст, і у багатьох людей природно складеться негативна думка про країну від такої ситуації”, – написав він.

Також молодик розповів, що в Україні дуже люблять робити “все на показ”, а в Данії навпаки – скромно, а головне – зручно.

“Дуже красиво прикрашений Харків, на вулицях мільйони блискучих вогнів, величезна новорічна ялинка і безліч декорацій, а по сусідству розбиті подвір’я, і такі ж дороги з тими ж бездомними людьми. Прикраси створювали оболонку багатства, але всього цього у нас немає. У той час як в Данії до різдвяних свят все було прикрашено без пафосу і великих витрат”, – розповів заробітчанин.

Окрім цього, він підсумував, що в Україні дуже мало людей, які посміхаються та ходять усі з “сумними” обличчями.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!