ЕКСКЛЮЗИВ

Дружина нового куратора податкової Київської області дуже швидко стала забудовником і мільйонером

Дружина недавно призначеного в.о. начальника ГУ Державної податкової служби Київської області Ореста Вітика — Ірина Вітик, згідно з даними вказаними в декларації за 2018 рік, отримала прибуток від підприємницької діяльності в розмірі 2,12 млн гривень.

Гроші їй виплачували житлово-будівельні кооперативи Львова — «АУРУМ СІТІ 1» і «АУРУМ Тауер 1», які обслуговують ЖК Львова (ЖК Auroom City, ЖК Auroom Tower). У них дружина чиновника є співзасновником. Ірина Вітик організовує будівництво будівель, а також юридичне обслуговування.

Крім того, вона є співзасновником ще 15 житлово-будівельних кооперативів Львова. А також очолює дві фірми — “Світанки” (торгівля продуктами, алкоголем) і “ЛЕОТРЕНД” (будівництво будинків).

Квартири, машини, паркомісця оформлені виключно на дружину Ореста Вітика. Якщо врахувати, що лише в 2015 році Ірина Вітик працювала за трудовою книжкою і заробляла на рік 24 тис гривень, то отримаємо стрімкий бізнес протягом 3 років, з будівництвом і управлінням 17 ЖК Львова.

Про те, як “солодко” живе сім’я Вітика можуть свідчити аксесуари, які носить Ірина. Наприклад, сумка відомого бренду.

У самого Вітика в наявності є лише автомобіль ВАЗ 2101 (1972г.в.), Який був придбаний в 2016 році. Але з ним не так все просто як здається: жигулі повністю реставровано і є раритетним, а куплений для задоволення.

Чекаємо нових забудов та схем від Головного податківця Київської області. Нагадаю, в Київську область його рекомендувала Глава Київської Податкової і подруга Верланова — Нонна Багмет.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!