ЛЕНТА

Дружина президента поділилася дуже особистим фото

Олена Зеленська, яка визнана найстильнішою першої леді в історії України, недавно зареєструвалася в мережі Instagram. Лише через 3 тижні, понад 700 тисяч людей стали активно стежити за життям дружини президента.

Разом з “титулом”, перша леді знайшла ще й величезну армію фанатів, які активно моніторять життя дружини президента. Фотографії Олени Зеленської набирають величезну кількість лайків та коментарів, які підтверджують надзвичайну популярність першої леді.

До межународних дня друзів дружина президента поділилася фотографією зі своєю кращою подругою, інформує Hyser.

“Дослідження про щастя показало, що дружба і щирі відносини найважливіші для людини. З цим важко не погодитися … Чи є у вас друзі, з якими ви знайомі з дитинства чи юності і разом йдете по життю? Мені дуже пощастило, адже у мене такий друг є! @pikalovaira, пишаюся нашою дивовижною дружбою “- підписала фото Олена Зеленська.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Дослідження про щастя довело, що дружба та щирі стосунки найважливіщі для людини. З цим важко не погодитись… Чи є у вас друзі, з якими ви знайомі з дитинства або юності та разом йдете по життю? Мені дуже пощастило, адже в мене такий друг є! @pikalovaira, пишаюся нашою дивовижною дружбою ❤ #InternationalFriendsDay Happiness study proved that friendship and sincerity in relations are the most important for people. And I absolutely agree! Do you have friends whom you’ve known since childhood or youth and with whom you go through life? I’m extremely lucky since I have such a friend! @pikalovaira, proud of our amazing friendship ❤

Публикация от Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!