ЛЕНТА

Журналістів каналу Міноборони РФ пустили в Україну

Знімальну групу російського телеканалу Звезда пустили в Україну. Про це йдеться на сайті каналу.

Журналісти каналу, за їхніми словами, виявилася одними з перших російських ЗМІ, які були пропущені в Київ після запрошення президента України Володимира Зеленського, зробленого ним на саміті нормандської четвірки 10 грудня в Парижі.

Негласна заборона на в’їзд для російських репортерів в Україну діяла з 2014 року.

“Наша знімальна група летить до Києва. Пан президент Володимир Зеленський на прес-конференції сам запросив журналістів у гості. Ми вирішили перевірити, чи тримає він обіцянки, чи пропустять нас через митницю. Поруч зі мною оператор в повному спорядженні – техніка та мікрофон з нашим логотипом”, – розповіла кореспондент Звезды Діана Сіразі.

Зазначимо, що взаємна заборона на авіасполучення між РФ і Україною, введена в 2015 році, все ще діє. Тому спочатку російські журналісти були змушені летіти до Мінська, і, як вони стверджують, вирішальним моментом була українська митниця, яку репортери пройшли без перешкод.

“Ну ось ми і в центрі Києва! Я на Майдані. Правда, поки незрозуміло – чи всім російським журналістам відкрили шлях і чи надовго це?”, – передає з Києва кореспондент.

Зазначимо, російський телеканал Звезда є офіційним телеканалом міністерства оборони РФ.

Пропагандисты в Киеве

Російські пропагандисти знову в Києві!Знімальну групу російського пропагандистського телеканалу "Звезда" пустили в Україну.Російський телеканал "Звезда" є офіційним телеканалом міністерства оборони РФ. Цей телеканал вже неодноразово викривали у фейках як журналісти, так і українські політики.Чи варто пускати пропагандистів і надалі?

Опубліковано Національна медіа спілка Четвер, 12 грудня 2019 р.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!