ЛЕНТА

Замах на Соболєва: очевидець розповів про людину, яка стріляла в хрещеника Білик

У неділю, 1 грудня, близько 17:00 у Києві розстріляли автомобіль Range Rover, в якому перебувала дитина. Машина була в оренді у депутата Київоблради В’ячеслава Соболєва.

При цьому сам бізнесмен не постраждав, а ось трирічна дитина отримала травми, від яких помер у лікарні. Очевидці повідомляють, що медики не змогли врятувати малюка.

“При мені дитину занесли до швидкої. За словами матері, яка ридала близько швидкої, дитині знесло півголови. Невинна жертва дорослих ігор”, – розповідає очевидиця.

Інша дівчина, яка стала свідком розстрілу авто повідомляє, що бачила не сам момент стрільби, а як кремезний чоловік у чорному сідав у машину біля ресторану “Маріо” і поїхав. При цьому на ньому не було маски.

Батько вибіг з машини з дитиною на руках, обидва батьки кричали і просили викликати швидку. Дитина кричав, що йому боляче.

“Я не бачила моменту пострілу, я бачила лише як чоловік сів у машину і вона від’їхала”, – розповіла дівчина.

З’ясувалося, що маленький малюк Олександр припадав хрещеним сином української співачки Ірини Білик. Про це жінка зі сльозами повідомила в соціальній мережі.

“Не можу сидіти і робити вигляд, що нічого не сталося… Убитий маленький дитинка, чудовий малюк…хресної якого я є… Навіщо все в цьому світі, якщо так просто вбивають людей, діток… в центрі улюбленого міста…. Мій маленький Ангел, Сашенька, Прости цим дорослим нелюдам. Їх жорстокість…сили всієї сім’ї. В цей страшний….”, – написала Білик.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!