ЛЕНТА

За слова про Зеленського Федині загрожує в’язниця

Якщо слідство підтвердить наявність погрози у висловлюваннях нардепа від Європейської солідарності Софії Федини та волонтера Марусі Звіробій на адресу президента Володимира Зеленського, то мова буде йти про позбавлення волі. Про це заявив голова СБУ Іван Баканов в інтерв’ю Главкому.

“Я вважаю, ця справа матиме продовження найближчим часом. Кримінальний кодекс все чітко визначає: якщо лінгвістична експертиза підтвердить, що це була реальна загроза, то мова піде про ув’язнення. Наскільки мені відомо, кримінальне провадження відкрито, я думаю, відповідна експертиза призначена”, – сказав він.

“Взагалі, це питання до культури наших політиків. Не тільки Федина в цьому питанні “засвітилася”. Ми повинні поважати інститут президента, будь-який державний інститут. Ми зараз не говоримо про гумор – весь світ жартує над політиками, в цьому нічого такого немає. Але, наприклад, у законодавстві Німеччини є чітка відповідальність за такі речі. В українському – немає. Якщо ми зараз будемо ініціювати відповідні зміни в законодавство, нас розкритикують”, – додав голова СБУ.

Як відомо, Генпрокуратура визначила підслідність по Держбюро розслідувань, але Баканов підтвердив, що СБУ теж займається цією справою.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!