ЛЕНТА

За що «прибрали» заступника міністра інфраструктури Олександру Клітіну?

Після того, як з’явилася листування заступника Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції Олександри Клітіної, нібито з людиною з ОП, опублікована в Telegram-каналі «Джокер», її життя кардинально змінилася. Клітіна стала відома на всю країну, ну а за те, що спробувала розповісти схеми в Міністерстві — її звільнили.

Міністр Владислав Криклій

Що ж вона розповіла такого, чого їй не змогли пробачити?

Їй стало відомо, що в Міністерстві інфраструктури відбуваються незаконні корупційні схеми, де призначаються на посади люди з корупційним минулим, а також працюють в інтересах деяких олігархів.

Вивчивши її переписку, ми виділили кілька найгучніших персон:

Державний секретар Міністерства інфраструктури України — Андрій Галущак, який вже встиг поцупити 150 млн гривень бюджетних грошей під час реалізації проекту «Повітряний експрес», за підтримки Міністра інфраструктури Владислава Криклія, здійснює корупційні схеми при проведенні тендерних процедур з придбання локомотивів. Міністр, разом з главою ВАТ «Укрзалізниця» Євгеном Кравцовим ведуть переговори тільки з китайськими виробниками, а інших компаній цілеспрямовано уникають. Посередник, Андрій Галущак, має дуже тісні відносини з Кравцовим, оскільки раніше очолював інвестиційний департамент ВАТ «Укрзалізниця».

Міністр Криклій, незважаючи на озвучені реформи транспортної галузі, залишив на посаді директора ДП «Адміністрація морських портів України» Райвиса Вецкаганса, який є ставлеником Ахметова, і керує підприємством без проходження конкурсу. Його діяльність на посаді була названа провальною і має ознаки корупції.

Також Криклій і його Міністерство співпрацює з ще одним ставлеником Ахметова — Тарасом Бойчуком, який є головою проектного офісу SPILNO. Офіс займається відбором компаній, які будуть інвестувати в порти України. Писати про те, які у нього можливості, не варто.

Ще однією людиною, який був також незадоволена Клітіна і перешкоджала її діяльності — це генеральний директор ТОВ СП «Нібулон» Олексій Вадатурський. «Нібулон» — велика агрокомпанія, яка зацікавлена ​​в ефективному і економному транспортуванні своєї продукції. Саме для цього потрібна «міцна дружба» з Міністром інфраструктури Владиславом Кріклієм.

Думаю, варто запам’ятати ці імена, адже про них ми почуємо ще не один раз.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!