ЛЕНТА

Збитий Боїнг: Іран заявив про “людську помилку”

Міністр закордонних справ Ірану Джавад Заріф вибачився за збитий іранськими військовими український пасажирський борт. Відповідне повідомлення він у суботу, 11 січня, опублікував у Twitter.

“Сумний день. Попередні висновки внутрішнього розслідування ЗС: людська помилка під час кризи, викликаної авантюризмом США, призвела до катастрофи. Ми глибоко шкодуємо, приносимо вибачення і співчуття нашому народові, сім’ям усіх жертв й іншим постраждалим країнам”, – повідомив Заріф.

Військові Ірану визнали, що збитий український Boeing був прийнятий за ворожий літак.

“У зв’язку з погрозами злочинного президента і військового командування США вразити безліч цілей в Ірані і беручи до уваги безпрецедентну повітряну активність у регіоні, збройні сили країни для відповіді на можливі загрози були приведені у найвищу бойову готовність”, – цитує СNN повідомлення штабу збройних сил Ірану.

Зазначається, що за цих умов літак, почавши рух з аеропорту Імама Хомейні, зробив розворот, наблизившись до “важливого ​​військового об’єкту” Ірану і на такій висоті і таким чином, що був прийнятий за “ворожу ціль”.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!