ЛЕНТА

Звідки “накапали” шалені зарплати Кравцова, Смілянського та Новосад — надбавки міністрів порахували до копійки

Нещодавній масовий скандал через зарплати депутатів, міністрів і керівників державних підприємств, викликав широкий суспільний резонанс.

У мережі досі обговорюють зарплати які отримували очільник «Укрпошти» Смілянський (1,9 млн.гривень на місяць), Кравцов (9,7 млн на рік) та Міністерка Новосад, які на утримування дитини не вистачало її 36 тис.грн в місяць.

Також в мережі вже давно відомо, що зарплати низки помічників народних депутатів України перевищували 100 тисяч гривень. А їх святкові премії й надбавки були в розмірі кількох сотень відсотків від посадового окладу, що спричинило обурення значної частини українського суспільства.
Якщо враховувати розмір середньої номінальної заробітної плати штатного працівника підприємств, установ та організацій у грудні 2019 року – 12 264 грн, і мінімалки – 4 173 грн., обурення є цілком резонним та справедливим.

Як формуються зарплати чиновників:

По-перше, зарплати, а точніше їх розподіл різниться для політичних посад, зокрема депутатів, міністрів, заступників міністрів, посад держслужбовців — працівники міністерств, агентств та служб, та керівного складу й працівників держпідприємств.

Через те, що вони мають різні задачи та об’єми виконання роботи. Їх посади вимагають різного рівня підготовки та кваліфікації.

Таким чином, зарплата чиновників складається з обов’язкових виплат (посадовий оклад) та додаткових нарахувань (премії, надбавки та матеріальні допомоги)

Складові нарахування заробітної плати міністрів (UA.news)

Діючі посадові оклади міністра — 16 тис. грн, заступника — 14 тис. грн. Надбавка за вислугу років складає 3% від посадового окладу за кожен рік, але не більше 50% від окладу.

До необов’язкових, або перемінних нарахувань належить надбавка за інтенсивність праці — до 100% посадового окладу. Премія може бути з урахуванням особистого внеску в загальні результати роботи у межах коштів, які передбачені бюджетом на преміювання працівників відомства. Матеріальна допомога на оздоровлення – під час щорічної відпустки у розмірі не більше середньомісячної зарплати працівника, а у разі виникнення певних соціально-побутових питань, у міністерських працівників є можливість її розв’язати коштом матеріальної допомоги, яка також передбачається.

Наразі основну частину оплати праці міністрів становлять премії та надбавки.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!