ЛЕНТА

Звільнений з полону моряк Ейдер освідчився коханій, реакція безцінна: “Буду, куди я подінуся”

19-річний моряк Андрій Ейдер, звільнений з полону,  освідчився своїй дівчині щойно прилетів із Росії. Наречена Марина опублікувала на своїй сторінці в Інстаграм фото із обручкою в обіймах коханого.

“У планах було спочатку, що він вийде з літака і одразу зробить пропозицію. Але я про це не знала, мене не було біля літака, я тоді ще не прилетіла. Я прилетіла вже в госпіталь – і він вже зробив пропозицію в госпіталі. Каже: “Будеш моєю дружиною?”. Я кажу: “Буду, куди я подінуся””,- розповіла Марина.

Матір Андрія каже, що сина не відмовляла одружуватись. Каже, що син завжди був самостійним у своїх рішеннях. Із дічиною Мариною зустрічаються вони вже три роки. За цей час вона стала членом родини.

Сам Андрій додав, що зараз, після повернення з полону, хоче пройти повне медичне обстеження й вилікуватись. Під час захоплення ФСБ РФ українських кораблів біля Керченської протоки в листопаді 2018 року, моряк отримав серйозне поранення руки.

Що цікаво, найскладнішою виявилась покупка заручальної обручки для дівчини. Моряк попросив про це рідних через адвоката ще будучи за ґратами у Росії.

Новоспечені наречені ще не визначились з датою одруження. Кажуть, що скоріш за все відгуляють весілля наступного року.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!