ЛЕНТА

Зеленський виступив на форумі в Маріуполі

У Маріуполі у вівторок, 29 жовтня, відкрився інвестиційний форум RE: THINK. Invest in Ukraine, на якому присутнє керівництво країни, а також представники українського та іноземного бізнесу. На відкритті форуму виступив президент України Володимир Зеленський.

Він наголосив, що це перший і найбільший форум такого рівня на сході України. На нього приїхали представники міжнародних організацій, топових українських та іноземних компаній, успішний малий і середній бізнес, провідні політики, місцева влада з усієї України.

Глава держави зазначив, що Україна зараз перебуває на роздоріжжі між двома альтернативами – бути зруйнованою або стати сильнішою.

“Ми – Apple, яка починала свій шлях у гаражі. Ленс Армстронг, якого поставили страшний діагноз. Але ми знаємо, що на зміну найтемнішій ночі неодмінно прийде світанок”, – зазначив Зеленський.

Він наголосив, що для стабільного економічного зростання України потрібні масштабні інвестиції і висловив надію, що форум у Маріуполі стане відправною точкою стабільного економічного зростання країни. А присутні на форумі і всі небайдужі можуть стати учасниками відновлення Донбасу.

“Ми створимо рівні і єдині правила гри для всіх. Для подолання корупції реформуємо правоохоронні органи, проведемо не “фасадну”, а справжню судову реформу. Приватизація, дерегулювання, держава в смартфоні – всі ці ініціативи дозволять бізнесу розвиватися на повну”, – сказав Зеленський.

Він зауважив, що великі інвестиції починаються з бізнесу, який вже працює в країні, вірить і готовий вкладати більше.

“Сьогодні ми підписуємо історичний меморандум. У рамках цього документа нарешті кожен куточок нашої України буде покрито мобільним зв’язком та інтернетом”, – сказав Зеленський.

Говорячи про свої пріоритети, глава держави також назвав завершення війни на Донбасі, яке, за його словами, можливе тільки дипломатичним шляхом.

“А для цього Україна повинна мати сильну позицію і підтримку. Бути державою, яку шанують і до якої прислухаються. Процвітати, бути незалежною і успішною”, – зазначив президент.

Зеленський наголосив, що Україна повинна стати такою, і саме для цього він пішов у політику.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!