ЛЕНТА

Зеленський відповів Тимошенко: “Юлі не дають солоденького”

Президент України Володимир Зеленський опублікував звернення з приводу виступу та заяв Юлії Тимошенко на телебаченні щодо її пропозиції чинному президенту. Виявляється, Тимошенко пропонувала своїх кандидатів на посади до нового уряду.

“Є дуже давня українська традиція. Раз на 5 років Юлія Володимирівна Тимошенко йде в опозицію до чинного Президента, імітуючи турботу про народ. Вчора подивився “Свободу слова” на ICTV. Там Юлія Володимирівна розповідала, що пропонувала нам нових людей на різні посади. Людей, які “принесуть інвестиції”.

Володимир Зеленський підтвердив, що пропозиція від Юлії Тимошенко таки надходила. Проте, й розповів, що натомість вона обіцяла. Виявилося, Тимошенко пропонувала голосувати за всі закони разом зі “Слугою Народу” у Верховній Раді. Зеленський наголосив, що така пропозиція була відхилена.

“Хотів би, щоб усі ми були чесними до кінця. Так, Юлія Володимирівна справді пропонувала. Вона принесла список своїх людей для призначення на “солодкі” місця. А натомість обіцяла протягом року голосувати за всі закони разом зі “Слугою Народу” у Верховній Раді. Звісно, ми відмовили. Адже епоха договірняків скінчилася назавжди. Але подивіться, який гарний вигляд має зараз “опозиція”. Така фігура! А знаєте, чому? Тому що зараз їй просто не дають “солоденького””

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!