ЛЕНТА

Зеленський в ООН: з’явилося відео виступу

Президент України Володимир Зеленський висловив надію, що завдяки підтримці міжнародних партнерів вдасться досягти повернення українських територій політико-дипломатичним шляхом, припинення війни і встановлення миру. Про це він заявив під час участі в Діалозі лідерів на Саміті ООН з питань Цілей сталого розвитку в рамках 74-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку.

“Жодна держава не досягне сталого розвитку без миру і почуття безпеки. Сталий розвиток неможливий під звуки пострілів і вибухів, неможливо там, де панують агресивні геополітичні стратегії, аплодують вторгненню в інші держави та порушенню прав і свобод людини”, – сказав він.

Президент запевнив, що Україна віддана своїм зобов’язанням щодо Цілей сталого розвитку – для їх досягнення створені національні стратегічні рамки, функціонує механізм впровадження цілей і моніторингу цього процесу.

“Нашими завданнями є суттєве зростання економіки для подолання бідності та підвищення зайнятості населення, дієва реформа правоохоронних і судових органів, завершення реформи децентралізації”, – уточнив глава держави.

Виступ Президента України Володимира Зеленського у рамках Саміту ООН з Цілей сталого розвитку. 24.09.2019

Виступ Президента України Володимира Зеленського у рамках Саміту ООН з Цілей сталого розвитку.

Опубліковано Офіс Президента України Середа, 25 вересня 2019 р.

Однак, за його словами, показники України можуть і повинні бути значно кращими, адже країна обрала правильний шлях до розвитку, і тепер настав час рухатися по ньому швидше і впевненіше.

“На цьому шляху сьогодні два бар’єри. Перший – це внутрішньополітична традиція, коли важливі для розвитку реформи зустрічають опір. Але з цим нова українська влада обов’язково впорається. Другий бар’єр набагато складніший. І нам його не здолати без міжнародної підтримки. Це війна внаслідок російської агресії проти України”, – підкреслив Зеленський. Президент нагадав, що через окупацію Криму і частини Донбасу в Україні була зруйнована критично важлива інфраструктура і промислові об’єкти, втрачені міжгалузеві зв’язки.

“Але найголовніше – Україна втратила понад 13 тисяч громадян. Це не тільки професійні військові, а й добровольці. Серед загиблих є медики, педагоги, спортсмени, вчені, дослідники, художники, музиканти, журналісти, правозахисники. Кожен міг би зробити свій внесок у розвиток не тільки України, але і всього світу. Але це, на жаль, неможливо”, – підкреслив глава держави.

“Втім, я вірю, що разом з міжнародними партнерами, політико-дипломатичним шляхом ми зможемо домогтися повернення наших територій, припинення війни і панування миру. І це – наша мета номер один. Для того, щоб пліч-о-пліч з державами-членами ООН ми без бар’єрів могли рухатися вперед для досягнення інших Цілей сталого розвитку і разом будувати новий світ, вільний від бідності, голоду, хвороб і воєн”, – резюмував президент України.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!