ЛЕНТА

Зеленський до Нового року здійснить мрії українців: пенсії в смартфоні, нова медицина і не тільки

Президент України Володимир Зеленський поставив чіткі завдання профільним міністрам, і все повинно запрацювати в найближчий час. Про це повідомляє “Команда Зеленського” в телеграм-каналі. Так, першу вказівку прилетіла міністру соцполітики Юлії Соколовській – за планом президента до кінця року в Україні має запрацювати електронний сервіс призначення пенсій та отримання довідок. І все це повинно бути в одному мобільному додатку для смартфонів. Також Соколовська повинна придумати, як зробити так, щоб українці автоматично почали отримувати пенсію при досягненні потрібного віку і не звертаючись за цим.

За вказівкою Зеленського в Міністерстві охорони здоров’я повинні до кінця січня 2020 року забезпечити роботу Єдиної державної інфосистеми трансплантації. Крім того, гарант просить удосконалити систему екстреної медицини.

Що стосується науки і освіти, то тут Зеленський вимагає у міністра Ганни Новосад сформувати основу для базової та профільної школи за новим освітнім стандартам. Також вона повинна посприяти запуску роботи Національного фонду досліджень. А ось Міністерству культури, молоді та спорту президент доручив розробку законопроекту для функціонування інформаційного простору України.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!